Po raz 35., w dniach od 11 do 20 października, odbył się Warszawski Festiwal Filmowy. Firma Epson, jako wieloletni partner przedsięwzięcia, po raz kolejny dostarczył na jego potrzeby projektory 3LCD.

W piątek 11 października rozpoczął się 35. Warszawski Festiwal Filmowy, czyli jedna z najważniejszych imprez filmowych w Polsce. WFF trwał dziesięć dni, do niedzieli 20 października włącznie. Przez ten czas uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć aż 80 filmów z 63 krajów, w tym wiele premier. Podobnie jak w poprzednich latach Epson był technologicznym partnerem festiwalu i dostarczył projektory wyposażone w technologię 3LCD, która zapewnia jednakowe natężenie światła białego i barwnego. W efekcie projekcja obrazu charakteryzuje się możliwie najlepszą jakością oraz reprodukcją kolorów.

Dodatkowo pracująca w biurze festiwalowym drukarka Epson L3160 z rodziny EcoTank obsłużyła bieżące potrzeby związane z drukiem korespondencji, dokumentów etc. Z kolei bilety wstępu na festiwalowe seanse filmowe drukowane były na kolorowych, atramentowych drukarkach do etykiet i paragonów Epson ColorWorks C3500. – Od wielu lat jako firma Epson jesteśmy partnerem WFF, proponując warszawskiej publiczności doskonałą jakość w wykonaniu projekcji 3LCD. Obok pomocy w seansach, imprezę wspieramy także w zadaniach administracyjnych związanych z drukiem, do których wykorzystywane są modele drukarek takie jak Epson ColorWorks C3500 (drukarka do etykiet i paragonów) oraz domowy Epson EcoTank L3160 – mówi Ewa Pytlak z Epson Polska.