Założona w 1985 roku grupa ACME jest jednym z największych światowych producentów oświetlenia. Dysponuje nowoczesną fabryką, która jest uznana za największą produkującą oświetlenie sceniczne i rozrywkowe w Azji. Najnowsze urządzeni autorstwa ACME to głowica ruchoma typu wash, przeznaczona do profesjonalnych zastosowań na koncertach, w teatrze, rentalu i podczas różnego rodzaju eventów.

ACME Neozone to profesjonalne narzędzie doskonale przygotowane na codzienne trudy scenicznej pracy. Wysokiej jakości wykonanie i szerokie możliwości idealnie wpisują się w aktualne potrzeby firm rentalowych, teatrów czy domów kultury. Neozone to głowica ruchoma typu wash, której sercem jest 19 wysokiej jakości diod LED RGBW o mocy 40 W każda. Urządzenie pozwala na indywidualne sterowanie pikselami, wykorzystanie gotowych shape, ringów i makr przygotowanych przez producenta.

Moc świecenia na wyjściu to aż  9000 lumenów, co zapewnia wyjątkowo jasny strumień światła w całym zakresie pracy elektronicznego zoom’a (od 4° do 50°). Oprócz standardowych możliwości wynikających z mieszania kolorów (RGBW) urządzenie dysponuje także zmiennym CTO od 2500K do 8000K przy CRI powyżej 90. Wszystkich zainteresowanych testami nowej głowicy ACME zachęcamy do kontaktu z polskim dystrybutorem, firmą PS Teatr.