Firma Green Hippo, producent intuicyjnych i jednych z najbardziej zaawansowanych serwerów multimedialnych na świecie, zaprezentowała nowe urządzenie z rodziny Hippotizer. Nevis + powstał z myślą o szerokiej gamie mniej wymagających zastosowań, takich jak małe koncerty, spektakle teatralne, imprezy firmowe oraz produkcje telewizyjne w lokalizacjach, które mają ograniczenia logistyczne lub budżetowe.

Nowy mediaserwer Green Hippo oferuje potężne możliwości pochodzące wprost od większych braci przy zachowaniu mobilnej i kompaktowej formy. Hippotizer Nevis + został zaprojektowany, aby zapewnić mniejsze, a przez to bardziej przystępne cenowo rozwiązanie do tworzenia, wizualizacji i odtwarzania wideo, ze wszystkimi funkcjami oprogramowania Hippotizer w standardzie. Nevis + zajmuje jedynie połowę przestrzeni rackowej, oferuje jedno wyjście DisplayPort 1.2 z programowym zarządzaniem EDID, dwa gniazda sieciowe i najnowsze wersje przyjaznych dla użytkownika narzędzi zawartych w oprogramowaniu Hippotizer V4.

Jak mówi dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Green Hippo, David March: – Nevis + to kompletny serwer multimediów zamknięty w małej, wytrzymałej obudowie, którą można spakować do bagażu podręcznego. Jest lekki, niedrogi i oferuje prostą kontrolę, dzięki wszystkim popularnym funkcjom programu Hippotizer, które znacząco upraszczają potężną manipulację wideo.

Po więcej informacji odsyłamy do oficjalnego dystrybutora urządzeń Green Hippo w Polsce, firmy AVI Media.