Firma GreenHippo na rynku obecna jest od 19 lat. Przez ten czas słusznie zapracowała
na miano solidnej firmy, z której rozwiązań korzystali realizatorzy podczas największych
koncertów. Media serwery GreenHippo obecne były m.in. na Eurowizji, podczas Gali Oscarów i finału SuperBowl. Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że nowym, wyłącznym dystrybutorem marki na terenie Polski jest firma AVI Media.

Media serwery brytyjskiego producenta to niezwykle intuicyjne i jedne z najbardziej zaawansowanych serwerów multimedialnych na świecie zapewniające szereg innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych w obsłudze wydarzeń na żywo. O klasie urządzeń Green Hippo może świadczyć fakt, że od lat obsługują największe światowe imprezy. W tym roku zaprezentowana została najnowsza wersja media serwera z linii Hippotizer. Wersja 4.5 jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, jeszcze bardziej dostosowującą środowisko do pracy podczas koncertów.

Główną cechą, wprowadzoną w najnowszej aktualizacji, jest „Object to Output”. Funkcja ta pozwala na bezpośrednie skierowanie obiektów na wyjścia wewnątrz środowiska SHAPE 3D. Ułatwia to znacząco obsługę dużej liczby wyświetlaczy jednocześnie, co jest niezbędne podczas dużych tras. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem, firmą AVI Media, której profesjonalni doradcy odpowiedzą na pytania i pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie.