HK Audio LINEAR 7

W sprzedaży pojawiła się zaprezentowana na tegorocznych targach we Frankfurcie seria LINEAR 7, na którą składają się cztery aktywne kolumny oraz subwoofer.

LINEAR 7 bazuje na rozwiązaniach technologicznych oraz stylistycznych linii 3 i 5, lecz została wyposażona w szereg nowych funkcji i rozwiązań, które lepiej dopasowują ją do aktualnych potrzeb użytkowników. Można do nich zaliczyć najnowszej generacji przetworniki, wzmacniacze klasy D Pascal, filtry FIR oraz rozbudowany DSP. Wszystkie elementy zestawu zawierają nie tylko tradycyjne złącza analogowe, ale też złącza Ethernetowe. Nowa linia pracuje w środowisku Milan, a także ma dedykowane wyjścia DSP Out, służące połączeniu całego zestawu w sieć i integracji ustawień DSP z urządzeniami starszej generacji, np. LINEAR 5.

Dzięki rozbudowaniu systemu o możliwość spięcia w sieć, użytkownik może kontrolować parametry każdego elementu zestawu z jednego miejsca, za pomocą komputera PC lub Mac. Również dolne pasmo zostało przeprojektowane, gdyż nowy, 18” subwoofer LINEAR 7 ma presety oraz konstrukcję pozwalające na dostosowanie go do ustawienia kardioidalnego, w systemie 1:1 lub 2:1. Najnowsza seria aktywnych kolumn od HK Audio jest dostępna do testów w Showroomie firmy Amtec we Wrocławiu.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij