Firma Austrian Audio zaprezentowała limitowaną czarną wersję wielkomembranowego mikrofonu pojemnościowego OC818. To odpowiedź na liczne prośby użytkowników, którzy potrzebowali dyskretnej wersji, bezproblemowo wtapiającej  się w otoczenie podczas realizacji. Czarny OC818 to doskonały wybór podczas występów na żywo, streamingów, podcastów, realizacji TV i rzecz jasna nagrań studyjnych. Nowa wersja mikrofonu już niebawem będzie dostępna w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce.

Flagowy model Austrian Audio OC818 to ręcznie składany mikrofon wielkomembranowy wyposażony w podwójną kapsułę ceramiczną nawiązującą do legendarnej konstrukcji CK12. Austrian Audio OC818 oferuje wybór spośród czterech charakterystyk oraz jedną dodatkową, którą można indywidualnie zaprogramować! Ponadto OC818 ma trzy przełączalne analogowe filtry dolnozaporowe, tłumiki 0, -10, -20 dB, wyposażony jest w uchwyt antywstrząsowy, a maksymalny poziom SPL, jaki jest w stanie przetwarzać bez zniekształceń, kształtuje się na poziomie 144 dB!

Austrian Audio OC818 pozwala na łączenie się poprzez opcjonalny sterownik Bluetooth OCR8 z dedykowaną aplikacją np. w celu wgrania własnej, wcześniej stworzonej, dowolnej charakterystyki kierunkowej do mikrofonu, a także obsługi przełączników padów i filtrów! Wszystko to przy zachowaniu całkowicie analogowej pracy mikrofonu. Aplikacja dodatkowo daje możliwość monitorowania i logowania przesterowania sygnału.

Przeczytaj nasz test mikrofonu Austrian Audio OC818