Od dwóch lat trwa proces łączenia marek Electro-Voice i Dynacord w jeden współgrający organizm pod szyldem „Loud&Clear”. Następstwem tej przemiany jest fakt, że od 1 czerwca 2019 wszystkie produkty obu marek dostępne są w dystrybucji Audio Plus.

Marki Electro-Voice i Dynacord od 2006 roku, gdy znalazły się w portfolio koncernu Bosch, przechodzą konsekwentną przemianę. Ich produkty coraz mniej nachodzą na siebie, są za to komplementarne. EV projektuje i produkuje zestawy głośnikowe, pozostawia natomiast elektronikę – taką jak wzmocnienie sygnału czy DSP – marce Dynacord. W ten sposób realizuje się polityka firmy Bosch, by marki te były wzajemnym dopełnieniem, a jednocześnie żeby mogły funkcjonować niezależnie i nie kanibalizowały się.

Konsekwencją takiej polityki jest także konsolidacja dystrybucji, również w Polsce. Jest nam niezwykle miło ogłosić, że od 1 czerwca 2019 firma Audio Plus ma w dystrybucji wszystkie produkty Dynacord. Audio Plus jest dystrybutorem marki Electro-Voice od swojego powstania w 1998 roku. Tak długa współpraca dużej międzynarodowej marki z jednym dystrybutorem to na rynku polskim godny podkreślenia ewenement. Nie dziwi więc, że koncern Bosch zdecydował się przekazać całość dystrybucji marki Dynacord także w nasze ręce.

Założona w 1947 roku w Niemczech firma Dynacord projektuje oraz wytwarza profesjonalne urządzenia audio, które oferują niezrównaną wydajność i jakość, doskonale łącząc moc z precyzją. Kompetencje inżynierskie Dynacord nie mają sobie równych w branży. Najwyższa jakość dźwięku bez żadnych kompromisów jest wpisana w geny marki i w każdy obwód elektroniczny, który tworzy.

Urządzenia Dynacord są doskonałym uzupełnieniem systemów Electro-Voice, co jest wyrażone hasłem „Loud&Clear”, ogłoszonym w 2017 roku. Był to rok jubileuszowy dla obu marek: Electro-Voice obchodził 90-lecie, zaś Dynacord – 70-lecie.

Produkty Dynacord w portfolio Audio Plus dotychczas dostępne były w ograniczonym zakresie. Od 1 września 2019 dostępny jest każdy produkt. Zapraszamy na stronę internetową marki: https://audioplus.pl/dynacord