Sting to bezwątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na świecie. W ramach aktualnie trwającej trasy koncertowej „My Songs Tour”, pod koniec lipca wystąpił na Stadionie Narodowym w Warszawie prezentując niezapomniane show. Inżynier FOH Stinga, Howard Page zdecydował się zabrać na trasę mikrofony Austrian Audio OD505, CC8 i OC818 (ręcznie produkowane w Wiedniu), które zostały użyte do wokali podkładowych i nagłośnienia wzmacniaczy gitarowych.

 „My Songs Tour” to specjalna trasa, która zawiera najbardziej lubiane piosenki 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, takie jak “Englishman in New York”, “Fields Of Gold”, “Shape Of My Heart”, “‘Every Breath You Take”, “Roxanne”, “Message In A Bottle” i wiele innych. Sting wystąpił na żywo z zespołem rockowym w składzie: Dominic Miller (gitara), Zack Jones (perkusja), Rufus Miller (gitara), Sting (bas), Kevon Webster (klawisze), Shane Sager (harmonijka) z Melissą Musique i Gene Noble (backing vocals).

Howard Page i Martin Seidl (CEO Austrian Audio)

Inżynier FOH Stinga, Howard Page, pracuje z artystą od długiego czasu i doskonale zna wymagania jego występów na żywo. O mikrofonach wokalowych OD505 powiedział: „Dla wokalistów wspierających wybrałem mikrofony dynamiczne OD505, ponieważ mają pełne, bardzo dynamiczne i szlachetne brzmienie, które mnie od razu przekonało”.