Sezon koncertowy nabiera rozpędu, warto więc rozpocząć go będąc przygotowanym na wszelkie wyzwania. Specjalnie na tę okazję firma SoundTrade przygotowała promocję na zestaw, składający się z cyfrowej konsolety Behringer WING wraz z zamontowanym modułem DANTE.

Dlaczego DANTE?
W dobie coraz bardziej wymagających realizacji w dziedzinie dystrybucji dźwięku jest to rozwiązanie najbardziej uniwersalne i wydajne. Moduł oferuje transfer sygnału 64×64 kanałów przy standardzie 24-bitowej transmisji z wysoką dokładnością synchronizacji i niską latencją. Dwa gniazda Ethernet umożliwiają w pełni redundantną, pracę bez przerw między przełączaniem się źródeł. Warto zauważyć, że montaż modułu wewnętrznego oferowany jest w promocji bezpłatnie, a sposób jego instalacji nie wyklucza korzystania z zewnętrznej karty rozszerzeń, co umożliwia jeszcze większe możliwości rozbudowy miksera WING.

Elastyczna przestrzeń miksu
Przypomnijmy, że sam mikser to najnowsza flagowa konstrukcja marki Behringer, która oferuje niespotykane dotąd możliwości adaptowania własnej przestrzeni roboczej. Dzięki temu miksowanie zarówno FOH, jak i scen monitorowych staje się przyjemnością, bez potrzeby żmudnego przebijania się poprzez kolejne ekrany konfiguracji.

Wszystko w stereo!
Ten zaprojektowany w Niemczech mikser posiada na swym pokładzie zarówno fantastyczne efekty przestrzenne, jak i symulacje klasycznych rozwiązań kompresorów i korektorów. Najważniejsze jest jednak to, że cała konsola pracuje w trybie stereo, co przekłada się niesamowitą wygodę w konfiguracji np. odsłuchów IEM, a tryby mono/stereo można zmieniać.. w locie!

Mikser WING to:

  • 48 kanałów stereo
  • 8 najwyższej jakości przedwzmacniaczy mikrofonowych Midas PRO
  • duży ekran dotykowy 10” o wysokiej jasności
  • elastyczna i dostosowywalna przestrzeń robocza
  • studyjnej jakości efekty TC Electronic
  • kompatybilność ze wszystkimi stageboxami Behringer/Midas
  • TERAZ integracja z siecią DANTE 64×64 za pomocą wewnętrznego modułu AoIP!

Promocja ważna do końca czerwca 2023 r. lub do wyczerpania zestawów promocyjnych.