Monitory JBL w studio Foo Fighters

John "Lou” Lousteau główny inżynier dźwięku w należącym do Foo Fighters studiu "606” potrzebował wyjątkowych monitorów. Modelu z wyrazistym basem, transparentną górą i niespotykaną dokładnością. Lousteau wie czego chce. Jest utalentowanym inżynierem i producentem, który współpracował z takimi artystami jak Foo Fighters, Iggy Pop i Joan Jett.

Lousteau zdecydował się niedawno na parę monitorów JBL serii 7. Udało mu się znaleźć „święty Graal” monitorów studyjnych! Do Studia 606 trafiły 708P ze względu na wysoką wydajność, oszałamiającą szczegółowość i wyjątkową klarowność. Lousteau był pod takim wrażeniem szczegółowości i jasności monitorów JBL, że wyposażył w nie także domowe studio Taylora Hawkinsa, perkusisty Foo Fighters.

 

“Przez lata używaliśmy monitorów różnych marek, ale JBL 7 Series są wyjątkowe – podczas pracy one do mnie mówią!” – powiedział Lousteau.

„Jest to coś, co w nich brzmi naprawdę znakomicie. Mają soczysty low-end, a średnie i wysokie tony są naprawdę przejrzyste, jasne i super dokładne. Gdy tylko je usłyszałem po raz pierwszy, pomyślałem: „Niszczą system!” W ciągu dwóch miesięcy kupiłem jeszcze po parze, do mojego prywatnego oraz domowego studia Taylora.”

 

Więcej o monitorach JBL serii 7 przeczytasz na stronie: http://www.essaudio.pl/produkty/jbl/monitory-studyjne/lsr-7

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij