Firma Wisycom zaprezentowała najnowszy kieszonkowy nadajnik bezprzewodowy MTP60. Jest to konstrukcja do zadań specjalnych, która idealnie sprawdzi się podczas najbardziej wymagających produkcji koncertowych czy teatralnych.

Wisycom MTP60 jest odpowiedzią na coraz bardziej kurczące się dostępne pasmo częstotliwości radiowych. Oferuje najszerszy na rynku zakres strojenia, od 470 do 1075 MHz, dzięki czemu można go używać we wszystkich lokalizacjach, bezproblemowo dopasowując się do lokalnie dozwolonego zakresu częstotliwości. Użytkownik ma do dyspozycji 40 grup, każda z nich zawiera 60 skorelowanych częstotliwości, co daje w sumie bazę 2400 kanałów. Stabilną i niezakłóconą transmisję bezprzewodową zapewnia opracowany przez inżynierów Wisycom obwód eliminacji intermodulacji. Zaawansowana technologia liniowa (L20mW) eliminuje zniekształcenia intermodulacyjne, zapewniając mocniejszy sygnał. Przetwarzanie sygnału oparte na FPGA umożliwia łatwe przełączanie między pracą w szerokim i wąskim paśmie. Jeśli zaś chodzi o jakość dźwięku, to zastosowany najnowszy kompander ENS zapewnia jego najwyższą jakość. Co więcej, zintegrowany filtr low-pass eliminuje zakłócenia ultradźwiękowe pochodzące do innych urządzeń.

Maksymalny poziom wejściowy 26 dBu (15,5 V clipping) pozwala na bezpośrednie podłączenia nadajnika do mikserów i instrumentów. MTP60 oferuje też zasilanie Phantom 48V dla mikrofonów pojemnościowych. Pełna kontrola nad systemem, w tym monitorowanie i sterowanie, odbywa się poprzez Bluetooth za pomocą oprogramowania Wisycom Manager lub aplikacji dla urządzeń mobilnych. Używając nadajnika MTP60 wraz z systemem MRK16, możliwe jest zdalne sterowanie urządzeniem z odległości setek metrów dzięki technologii Bluetooth 5.0 Long Range (Class 1, 100 mW). Ponadto, MTP60 daje użytkownikowi możliwość monitorowania jego pozycji w czasie rzeczywistym. Niezwykle ważną cechą nadajnika jest jego miniaturowa konstrukcja, umożliwiająca zamontowanie go w trudno dostępnych miejscach. Co więcej, bazuje ona na elastycznej płytce drukowanej, zapewniając większą niezawodność. Również przyciski na panelu przednim umożliwiają szybkie poruszanie się po Menu dzięki kombinacjom skrótów.