W ofercie Wisycom pojawił się długo wyczekiwany system bezprzewodowy MRK16. Jest to swoista rama systemu, w której można zainstalować aż cztery odbiorniki MCR54. Dzięki temu otrzymujemy 16 kanałów bezprzewodowych True Diversity w urządzeniu o wielkości 19” 1U. Tym samym Wisycom MRK16 staje się liderem na rynku, jeśli chodzi o stosunek wielkości do liczby kanałów.

Wisycom MRK16 zadziwia nie tylko liczbą kanałów najwyższej jakości transmisji bezprzewodowej zamkniętej w obudowie 1U. Również funkcjonalność systemu czyni z MRK16 urządzenie bezkonkurencyjne. Ten ultra szerokopasmowy system pracuje w zakresie częstotliwości od 470 MHz do 1260 MHz i jest wyposażony w 10 automatycznych filtrów pasmowo-przepustowych. MRK16 może być wyposażony w moduł światłowodowy EXP2, umożliwiający korzystanie z funkcji RF Over Fiber, dzięki której możliwe jest używanie anten bez względu na odległość od odbiornika.

Użytkownik ma do dyspozycji wyjścia cyfrowe AES72 i AES59, Dante oraz analogowe na złączach DB25 w standardzie Tascam. Wbudowana matryca RF pozwala na łączenie 2 różnych stref Diversity, umożliwiając zastosowanie jednego systemu bezprzewodowego zamiast dwóch. Bluetooth 5 Long Range (100 mW) pozwala na zdalne zarządzanie systemem z dużej odległości.

MRK16 ma również wbudowany 5-portowy zarządzalny switch Gigabit Ethernet, który podłączony jest do wewnętrznego modułu SFP, umożliwiając przesył danych za pomocą światłowodu. Bezawaryjną pracę zapewnia redundantne zasilanie na złączu XLR oraz podwójne wejście PoE. Dodatkowo gniazdo USB-C pozwala na zarządzanie systemem, zasilanie lub ładowanie urządzeń zewnętrznych. Ponadto możliwe jest łączenie kaskadowe do czterech MRK16, tworząc 64-kanałowy system, zajmujący 4U.