Przenośny zestaw, który poza doznaniami słuchowymi, oferuje również doznania wizualne.

Światło, dźwięk oraz centrum multimedialne – wszystko w jednej obudowie za sprawą zestawu ONEVOX. W ofercie firmy Novox nie mogło zabraknąć tak popularnego rozwiązania jak mobilny zestaw nagłośnieniowy w formie zgrabnego „słupka”. W tym przypadku serce systemu to 10” subwoofer, w którego obudowie umieszczono całą elektronikę, a jest tego sporo.

Do dyspozycji są dwa wejścia mikrofonowe TRS, wejście line combo XLR/TRS, wyjście XLR mix out, dwupunktowy equalizer z pokrętłami treble i bass, a także odtwarzacz plików MP3 z wyświetlaczem LCD, port USB oraz slot na karty SD.

 

Sekcja szerokopasmowa oparta jest na czterech przetwornikach średniotonowych 3” oraz przetwornikach wysokotonowych 1” w takiej samej liczbie. Całość zasilana jest wzmacniaczem klasy D, w trybie bi-amp, o mocy 250 W, co pozwala wygenerować ciśnienie akustyczne rzędu 120 dB, a pasmo przenoszenia zestawu to 45 Hz – 18 kHz.

ONEVOX został wyposażony również w światła LED, umieszczone w kolumnie szerokopasmowej, co czyni go kompletnym centrum rozrywki, idealnym do zastosowań karaoke lub jako nagłośnienie dla DJ-a.