Firma Austrian Audio zaprezentowała nowe profesjonalne słuchawki nauszne o konstrukcji zamkniętej. Modele Hi-X15 i  Hi-X25BT (z Bluetooth) zapewniają precyzyjne wrażenia słuchowe i oferują słynną technologię High Excursion w przystępnej cenie.

Nowe słuchawki Austrian Audio to niezwykle uniwersalny sprzęt, który sprawdzi się w studiu, na scenie, podczas prób lub ćwiczeń w domu a także na trasie i podczas codziennego słuchania muzyki. Hi-X15 oraz Hi-X25BT wchodzą w skład wielokrotnie nagradzanej serii Austrian Audio Hi-X i oferują tą samą technologię co flagowe modele dzięki czemu gwarantują najwyższej klasy brzmienie i naturalną reprodukcję sygnału.

HI-X15
Wyrafinowana, składana konstrukcja Hi-X15 (rzadko spotykana w tym przedziale cenowym) sprawia, że są one łatwe do przechowywania i przenoszenia. Dzięki trwałemu w całości metalowemu zawiasowi i pałąkowi, są niezwykle wytrzymałe. Zamknięta konstrukcja i dobra izolacja słuchawek Hi-X15 otwiera wiele obszarów zastosowań: w studyjnych sesjach nagraniowych, jako monitor na scenie oraz jako niezawodny towarzysz w sali prób. Sprawdzą się również podczas słuchania muzyki w domu, pisania piosenek, czy podczas trasy koncertowej.

Hi-X25BT
Słuchawki Hi-X25BT zapewniają najwyższą elastyczność słuchania. Nie musisz już zmieniać słuchawek do różnych zadań lub miejsc. Jeśli nosisz je w studio, pracując nad nagraniem lub miksem, połączysz się z analogowym lub cyfrowym dźwiękiem. Kiedy będziesz jechał do domu, po prostu odłącz słuchawki i słuchaj muzyki przez Bluetooth®. Jeśli zadzwoni do Ciebie telefon podczas noszenia słuchawek, odbierz połączenie i rozmawiaj za pomocą wbudowanego mikrofonu. Gdy będziesz już w domu, możesz nawet słuchać muzyki przez Bluetooth®, jednocześnie ładując baterię przez USB-C®. Niezależnie od tego, jak się połączysz, pokochasz krystalicznie czysty i precyzyjny dźwięk High Excursion.

Podobnie jak wszystkie słuchawki Austrian Audio, Hi-X15 i Hi-X25BT są niezwykle wygodne i oferują wysoki komfort użytkowania nawet podczas długich sesji. Wkładki douszne wykonane są z miękkiej pianki z pamięcią i doskonale dopasowują się do kształtu głowy i są wymienne. W obu modelach zastosowano wielokrotnie nagradzane przetworniki z serii Hi-X. Rozwój technologii Hi-X (High Excursion) jest wynikiem dziesięcioleci doświadczeń i najnowocześniejszej inżynierii. Dzięki redukcji całej ruchomej masy, słuchawki Hi-X15 oferują imponującą charakterystykę dynamiczną i niezwykle szybką reakcję. Przetwornik o średnicy 44 mm ujawnia każdy odcień dźwięku. Wolna od zniekształceń reprodukcja aż do najniższych częstotliwości pozwala na liniową i imponująco naturalną reprodukcję niskiego basu, który jest dokładny, a nie przesadzony. Dzięki 25-omowej impedancji, słuchawki Hi-X zawsze zapewniają najwyższą możliwą wydajność, niezależnie od tego, czy słuchasz przez wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, referencyjny konwerter AD, mikser analogowy, odtwarzacz przenośny czy komputer. Zawsze będziesz miał czysty i precyzyjny dźwięk.