Austrian Audio rozszerza swoją bogatą ofertę słuchawek o dwa nowe modele PB17 oraz  PG16. Pierwszy z nich to profesjonalny biznesowy zestaw słuchawkowy do biura i rozrywki drugi z kolei kierowany jest do graczy. Tak jak w przypadku innych produktów austriackiego producenta nowe modele charakteryzują się solidną konstrukcją, starannym wykonaniem z użyciem wysokiej jakości materiałów i rzecz jasna doskonałym dźwiękiem.


Model PB17 korzysta z tej samej technologii przetworników High Excursion (Hi-X), co wysoko cenione słuchawki pro audio Hi-X65, Hi-X55 i Hi-X50, zapewniając wyjątkowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. PB17 to doskonałe, uniwersalne słuchawki, które są profesjonalnym narzędziem biurowym, nadającym się do odtwarzania multimediów, muzyki i relaksu po pracy. Solidna metalowa konstrukcja pałąka i zawiasów, ergonomiczny kształt, staranne wykonanie i zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewniają stabilność i niezwykle długą trwałość w codziennym użytkowaniu. Komfortowe, wymienne nauszniki są wykonane ze specjalnej pianki z pamięcią “slow retention”.

Wyważona konstrukcja i niska waga 265g oferuje optymalny komfort noszenia bez uczucia ucisku nawet po długim dniu pracy. Zamknięta konstrukcja PB17 zapobiega przedostawaniu się dźwięków; to pasywne tłumienie hałasu zapewnia, że możesz prowadzić rozmowy bez zakłóceń z otoczenia i w pełni skoncentrować się na rozmowie. Co ważne, PB17 jest wyposażony w wysokiej jakości mikrofon na wysięgniku, dzięki czemu Twój rozmówca będzie rozumiał Cię równie dobrze, jak Ty sam. Mikrofon można wyciszyć, po prostu odwracając go do góry. Ponadto, zestaw słuchawkowy można złożyć w kilku prostych krokach i bezpiecznie schować w dołączonym do zestawu futerale, który ułatwia transport między domem a biurem lub gdziekolwiek indziej.

Zestaw słuchawkowy Austrian Audio Pro Gaming Headset PG16 oferuje wszystko, czego potrzebują wymagający gracze. Przede wszystkim krystalicznie czysty dźwięk o wysokiej rozdzielczości i doskonałej przestrzenności, pozwalający precyzyjnie zlokalizować nawet najcichsze detale dźwiękowe. Żaden przeciwnik nie podkradnie się niezauważony, a Ty zyskasz wyraźną przewagę nad konkurentami na wirtualnym polu bitwy. Konstrukcja z zamkniętym tyłem izoluje przed zewnętrznymi hałasami zakłócającymi wciągające środowisko.

PG16 oferują także tę samą znakomitą technologię Austrian Audio High Excursion, stosowaną z powodzeniem w modelach Pro Audio Hi-X65, Hi-X55 i Hi-X50. 44-milimetrowe przetworniki Hi-X zapewniają spektakularne wrażenia dźwiękowe i precyzyjne przetwarzanie dźwięku od 12 Hz do 24 kHz. Solidna metalowa konstrukcja pałąka i zawiasów, ergonomiczny kształt i wysokiej jakości wykonanie zapewniają maksymalną stabilność i wyjątkowo długą trwałość. Miękkie, wymienne nauszniki ze specjalnej pianki z pamięcią “slow retention” oraz niewielka waga wynosząca zaledwie 265 g zapewniają optymalny komfort i długie, niemęczące sesje gier bez ucisku i ciężaru głowy.

Zamknięta konstrukcja oferuje wyjątkowo dobrą izolację, która skutecznie eliminuje hałas z otoczenia, pozwalając skoncentrować się na grze bez rozpraszania uwagi. Izolacja zapobiega również wydostawaniu się dźwięku do otoczenia: nikomu nie przeszkadzają, niezależnie od poziomu głośności, czasu i miejsca. Ponadto zestaw słuchawkowy można w kilku prostych krokach złożyć, wygodnie schować i bezpiecznie przetransportować na kolejne wydarzenie dzięki dołączonej torbie transportowej wysokiej jakości. W celu zapewnienia krystalicznie czystej komunikacji na czacie głosowym PG16 jest wyposażony w profesjonalnej klasy mikrofon na wysięgniku, który przekazuje Twój głos do zespołu bez obcinania, ścinania czy tłumienia. Jeśli nie chcesz być słyszany przez swoich kolegów z drużyny, możesz natychmiast wyciszyć mikrofon za pomocą mechanizmu „Lift to Mute”.