Austrian Audio wprowadza do swojej oferty zestaw mikrofonów pojemnościowych OC18 wraz z akcesoriami. Wszystkich zainteresowanych z pewnością ucieszy fakt, że OC18 Dual Set Plus jest już dostępny w sprzedaży. Drugą nowością jest wtyczka StereoCreator oferująca  unikalne możliwości post-processingu nagrań dokonanych przy pomocy mikrofonu OC818.

OC18 Dual Set Plus, to zestaw zawierający dwa niezwykle popularne i doceniane przez krytyków wielkomembranowe mikrofony pojemnościowe OC18 o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej wraz z niezbędnymi akcesoriami. Całość jest dostarczana w solidnej walizce transportowej.

– 2 x mikrofony OC18
– 2 x uchwyt mikrofonowy OCS8
– 2 x piankowa osłona OCW8
– 2 x zacisk mikrofonowy OCH8
– 1 x listwa stereo SB1
– 1 x walizka transportowa

“Nasz pierwszy Dual Set Plus dla OC818 okazał się dużym sukcesem, więc teraz oferujemy ten sam zestaw dla OC18, aby umożliwić wszystkim, którzy preferują mikrofon z pojedynczą kapsułą, spełnienie wszelkich potrzeb nagraniowych artystów, producentów i inżynierów, niezależnie od tego, czy nagrywają w domu, czy w studio” – powiedział Martin Seidl, CEO Austrian Audio.

Oprócz zestawu mikrofonowego OC18 Dual Set Plus, Austrian Audio wypuściło nowy plug-in o nazwie StereoCreator.

Od samego początku, muzycy, kompozytorzy i inżynierowie chętnie używali OC818 do nagrań stereo. Można do tego celu użyć tylko jednego OC818 w trybie Dual Mode, lub dodać drugi mikrofon do prawdziwych nagrań stereo. StereoCreator oferuje nowatorskie możliwości post-processingu nagrań dokonanych przy pomocy mikrofonów OC818, w tym opcje dla technik nagrywania stereo, takich jak X/Y, M/S lub techniki Blumlein.

Możliwości:

– Stereo z jednym OC818
– Trzy różne techniki stereo z fantastycznymi możliwościami post-processingu przy użyciu dwóch OC818
– Jedno nagranie czterokanałowe, trzy różne techniki stereo (XY/MS/Blumlein)
– Regulacja przestrzenności w post-processingu
– Zmiana szerokości stereo w post-processingu
– Zmiana orientacji w przetwarzaniu końcowym

 

Wtyczka jest kompatybilna z systemami Windows i Mac (VST, AU, AAX) oraz programami DAW, które obsługują Quad Bussing.

Plug-in StereoCreator można pobrać TUTAJ