Firma TASCAM wprowadziła do oferty nowy profesjonalny rejestrator i odtwarzacz płyt CD który zastępuje dotychczasowy model CD-RW900MKII. TASCAM CD-RW900SX sprawdzi się w wielu aplikacjach, zarówno w firmach nagłośnieniowych, czy instalacjach stałych, gdzie będzie gwarantował niezawodną pracę – nagrywanie i odtwarzanie płyt CD.

Tascam CD-RW900SX

Nowy napęd CD, w który został wyposażony RW900SX nie jest zwykłym zaadaptowaniem napędu komputerowego. Został zaprojektowany specjalnie do audio i korzysta z zaawansowanego oprogramowania, które umożliwia dopisanie znaczników do dźwięku bez słyszalnych przerw, co jest niemożliwe przy użyciu standardowych napędów optycznych w komputerach PC. Układ kodeka o wysokiej wydajności jest wykorzystywany do konwersji analogowo/cyfrowej i cyfrowo/analogowej dla czystego dźwięku z pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz ±0,8 dB. Różne właściwości nagrywania, takie jak automatyczne tworzenie ścieżek pomagają operatorowi stworzyć dopracowane nagrania bez stałego nadzoru. Dodatkowo napęd marki Tascam gwarantuje lata niezawodnej pracy w najbardziej wymagających instalacjach.

Tascam CD-RW900SX – widok tylnego panelu

RW900SX ma niesymetryczne, analogowe złącza wejść/wyjść jak również optyczne i koncentryczne złącza cyfrowe. Oba wejścia kanałów, lewego i prawego, posiadają niezależne kontrolery czułości na panelu przednim. W dodatku wejście cyfrowe może być dostosowane do optymalnego poziomu nagrywania ze źródła cyfrowego. Zawiera funkcje takie jak auto-cue, auto-ready, odtwarzanie po włączeniu czy płynne podgłaśnianie/wyciszanie. Możliwa jest również kontrola transportu poprzez opcjonalną klawiaturę komputerową.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta.