Dobra wiadomość nie tylko dla użytkowników i właścicieli systemów Coda Audio. Freelancer’ów również zainteresuje pojawienie się wersji Beta programu do predykcji Coda System Optimiser. Jeśli chcesz przetestować najnowszą wersję software’u zachęcamy do rejestracji na stronie producenta.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Program do predykcji Coda System Optimiser doczekał się wersji beta. Programiści Coda Audio mając na uwadze rosnące wymagania inżynierów systemów przygotowali szereg udoskonaleń. Kto choć raz przygotowywał projekt lub symulacje systemu nagłośnieniowego wie z czym to się wiąże.

Aby zapewnić projektantowi jeszcze szybszą i bezproblemową pracę producent wprowadził m.in. niestandardowe układy ekranu, pracę na wielu oknach jednocześnie czy linię szybkich poleceń. Ulepszony jest menedżer wersji danych, a biblioteka urządzeń uzupełniona o nowe produkty. Nowe tryby mapowania szerokopasmowego, ciągłe przetwarzanie fazowe oraz opcja wielu punktów pomiarowych zapewniają jeszcze większą dokładność symulacji.

Efektem wprowadzonych ulepszeń jest jeszcze bardziej intuicyjne i łatwe w użyciu narzędzie niezbędne każdemu inżynierowi systemu. Ponadto uzyskanie bardzo dokładnej i zgodnej z rzeczywistością symulacji zajmuje bardzo mało czasu, dzięki niezwykle efektywnym algorytmom.

Niezależnie od tego czy tworzysz prosty czy skomplikowany projekt narzędzia, szablony oraz worflow nowego Optimisera maksymalnie ułatwią Ci zadanie i skrócą czas pracy. Przy tym efekt końcowy spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Zarejestruj się na stronie producenta, aby pobrać oprogramowanie i przekonać się o tym na własnej skórze.