W dystrybucji Show Design pojawiła się nowa propozycja włoskiego producenta.

Prolights Eclipse FS to nowy, elipsoidalny reflektor LED o wysokiej mocy. Urządzenie umożliwia uzyskanie pełnej palety kolorów pastelowych, nasyconych i białych, w wersji z lub bez statycznego gobo. Źródło światła urządzenia to aż 91 diod LED RGB + lime o mocy 3W każda, co w połączeniu z wysokiej klasy optyką jest w stanie wytworzyć niezrównane jakościowo i wizualnie efekty.

Użytkownik może opcjonalnie dokupić dedykowaną nakładkę optyczną by zmienić kąt promienia, tak by operować w 14, 19, 26, 36 lub 50 stopniach. Do tego urządzenie oferuje obsługę DMX i RDM, wygodny czarny wyświetlacz OLED, zapasową baterię do chwilowego potrzymania w przypadku braku zasilania, a także pełną kontrolę CTC na osobnym kanale DMX, dla tworzenia unikalnych połączeń kolorów.

Jest to propozycja dla wymagających użytkowników, stawiających na najwyższą jakość, zarówno pod względem funkcjonalności i możliwości, jak i wykonania. Po więcej informacji odsyłamy do firmy Show Design, polskiego dystrybutora marki Prolights.