Marka Prolights w swoich nowych projektach myśli nie tylko o estradzie, ale też o zaawansowanych realizacjach outdoorowych, do których stworzona została oprawa MOSAICO.

MOSAICO zaprojektowana została tak, by nie tylko wyświetlać standardowe efekty na dużych powierzchniach, ale też by przetwarzać tekstury, loga i obrazy. Jest w stanie stworzyć niesamowite efekty wizualne nawet na dużych lub oddalonych powierzchniach, ze względu na bardzo wysokie osiągi, sięgające 11 388 lumenów. Do tego należy doliczyć możliwość jednoczesnego wyświetlania 5 warstw efektów oraz zoom w zakresie od 10 do 45 stopni, przez co projektanci otrzymują niemal nieskończoną ilość kombinacji.

Urządzenie ma źródło światła LED o mocy 250 W o temperaturze kolorów 7 300 K, a do tego szereg efektów, takich jak dwie tarcze kolorów, koło animacji, dynamiczne tarcze gobo oraz efekty Frost i Iris. Wszystkich projektantów realizacji zewnętrznych zainteresuje również fakt, że MOSAICO ma certyfikat IP66, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie nawet w bardzo niekorzystnych warunkach pogodowych.