Kup wybrany produkt marki AKG a otrzymasz gratis zawodowy plug-in LEXICON MPX-L.

Promocją objęte są wszystkie profesjonalne słuchawki i mikrofony AKG. Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić kwalifikujący się produkt w dowolnym sklepie do 31.12.2021 r. Po zakupie należy zarejestrować numer seryjny produktu na stronie internetowej Lexicon, przesyłać skan dowodu zakupu i natychmiast można pobrać wtyczkę MPX-L.

Link do rejestracji: https://lexiconpro.com/mx200-mpx/register

MPX Reverb
MPX-L Native Reverb dostarcza legendarne brzmienie Lexicona za pośrednictwem pojedynczej wtyczki polimorficznej z siedmioma różnymi typami pogłosów i 25 precyzyjnie opracowanymi presetami studyjnymi. Jest to najlepsza wtyczka do domowego nagrywania i tworzenia profesjonalnych, inspirujących miksów w popularnych oprogramowaniach typu DAW, takich jak Pro Tools®, Logic®, Nuendo® lub innych obsługujących formaty AAX, RTAS®, AudioUnit™ lub VST®.

Lexicon i pogłos
Od lat 70-tych do dziś, kiedy profesjonaliści audio wypowiadają słowo reverb, zwykle poprzedzone jest ono słowem “Lexicon”. Żadna inna firma nie wywarła tak dużego wpływu na pogłos w ciągu ostatnich czterech dekad, a wtyczka MPX-L jest doskonałym dodatkiem do każdej konfiguracji DAW.

 

Rodzaje reverbów
MPX Native Reverb dostarcza legendarne “brzmienie Lexicona” poprzez pojedynczą wtyczkę z siedmioma różnymi typami pogłosów: Small Plate, Large Plate, Small Hall, Large Hall, Small Chamber, Large Chamber, Room

Studyjnie opracowane pogłosy
Dzięki intuicyjnemu, uproszczonemu interfejsowi użytkownika, 25 mistrzowsko dostrojonym presetom i jakości, która wynosi każde domowe studio nagrań i projektów na zupełnie nowy poziom, dodawanie profesjonalnych efektów pogłosowych do projektów nigdy nie było szybsze, łatwiejsze, ani nie brzmiało lepiej.

Wizualizacja w czasie rzeczywistym
Wizualizacja w czasie rzeczywistym może być włączona lub wyłączona poprzez kliknięcie w oknie. Gdy jest włączona, wyświetlany jest analizator czasu rzeczywistego, dający wizualną informację zwrotną o odpowiedzi częstotliwościowej sygnału efektu.

Funkcje MPX-L

MPX-L jest ograniczoną w funkcjach wersją wtyczki Lexicon MPX Native. MPX-L zawiera:
– klasyczny algorytm pogłosowy Lexicona
– 25 precyzyjnie zaprojektowanych stałych presetów
– formaty, które bezproblemowo działają w każdym DAW kompatybilnym z AAX, VST®, Audio Unit™ lub RTAS®
– graficzna wizualizacja w czasie rzeczywistym ilustruje pełną intensywność spektralną
– mierniki wejścia i wyjścia dla szybkiej oceny poziomów dźwięku
– pojedyncza instancja wtyczki może być użyta w ramach sesji DAW, zarówno na kanale jak i na auxie

Uwaga: Do korzystania z tej wtyczki wymagane jest oprogramowanie hosta (DAW). Instrukcja obsługi wtyczki znajduje się w pliku zip, który klient pobiera z Lexicona.