Firma AVI Media, oficjalny dystrybutor marki D.A.S. Audio w Polsce, ogłasza specjalną promocję dla instytucji kultury. Akcja dotyczy systemu liniowego EVENT-26A, który obecnie można kupić w wyjątkowej cenie. Przetestuj już dziś nowy system liniowy D.A.S. Audio.

D.A.S. Audio EVENT-26A to profesjonalny system liniowy, który oferuje bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Pojedynczy moduł jest wyposażony w dwa przetworniki 6,5” oraz driver 1,75” rodem z serii Aero. Przetworniki zasila wzmacniacz wsparty 24-bitowym procesorem DSP, oferujący moc ciągłą 400 W oraz szczytową 800 W. Pełna gama akcesoriów montażowych pozwala na stworzenie nie tylko klasycznego, wiszącego grona, składającego się maksymalnie z 16 modułów z opcją wieszania subbasów nad gronem (maksymalnie 12 sztuk), ale też pozwala na bezpieczne stackowanie do 6 elementów lub umieszczenie na statywie. Waga jednego modułu wynosi zaledwie 16,5 kg co znacząco ułatwia transport i obsługę.

Gotowe zestawy w promocyjnej cenie:

6x EVENT-26A i 2x EVENT-115A na stronę poniżej 26 000 EUR brutto

3x EVENT-26A i 1x EVENT-115A na stronę poniżej 14 000 EUR brutto

Firma AVI Media deklaruje gotowość udostępnienia odsłuchu demo, tak aby potencjalny inwestor był pewien, że otrzyma produkt dopasowany do swoich potrzeb.