Promocja systemów nagłośnieniowych Electro-Voice EVOLVE 30M. Mikrofon gratis!

Electro-Voice ogłasza promocję, jakiej jeszcze nie było. Przy zakupie zestawów głośnikowych EVOLVE 30M u jednego z Autoryzowanych Dealerów każdy klient otrzyma bezpłatnie mikrofon wokalowy Electro-Voice z serii ND, lub jego bezprzewodowy odpowiednik.

Każdy, kto w okresie od 1 września do 31 października 2020 kupi jeden zestaw głośnikowy EVOLVE 30M i zarejestruje zakup, otrzyma bezpłatny przewodowy mikrofon ND76S marki Electro-Voice. Zaś przy zakupie kompletu stereofonicznego, czyli dwóch zestawów EVOLVE 30M, każdy klient otrzyma wersję bezprzewodową tego samego mikrofonu: RE3-ND76. W ten sposób możesz stać się posiadaczem najnowszego kolumnowego systemu głośnikowego, wyposażonego w mikser zaprojektowany przez firmę Dynacord, a także mikrofonu wokalowego Electro-Voice z kultowej serii ND w wersji przewodowej lub bezprzewodowej, w zależności od pakietu. To jedyna okazja, by doświadczyć jakości Electro-Voice podwójnie!

PAKIET 1
Kupujesz 1 zestaw głośnikowy Electro-Voice EVOLVE 30M – Otrzymujesz 1 mikrofon Electro-Voice ND76S
PAKIET 2
Kupujesz 2 zestawy głośnikowe  Electro-Voice EVOLVE 30M – Otrzymujesz 1 mikrofon Electro-Voice RE3-ND76-5L

Aby wziąć udział w promocji, zarejestruj swój zakup na stronie www.promo-ev.com, podając swoje dane oraz kod promocyjny B30M. W celu weryfikacji zakupu prześlij także skan dowodu zakupu (paragonu lub faktury VAT), który otrzymałeś od Dealera.

Więcej informacji: audioplus.pl/promocje

Lista Autoryzowanych Dealerów Electro-Voice w Polsce: audioplus.pl/sprzedaz
Więcej informacji na temat systemów głośnikowych Electro-Voice EVOLVE: audioplus.pl/evolve
Więcej informacji na temat mikrofonów przewodowych Electro-Voice ND: audioplus.pl/mikrofony-nd
Więcej informacji na temat mikrofonów bezprzewodowych Electro-Voice RE3: audioplus.pl/re3

Promocja funkcjonuje w ograniczonej liczbie krajów na terenie Europy w okresie od 1.09.2020 do 31.10.2020. Obowiązują warunki i ograniczenia. Regulamin można znaleźć na stronie promo-ev.com. Tłumaczenie regulaminu na język polski znajduje się w pliku PDF do pobrania ze strony audioplus.pl/promocje

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij