Francuski producent przygotował bardzo ciekawe nowości. Zarówno klienci szukający nowoczesnych rozwiązań, jak i ci, którzy mają już w swojej kolekcji urządzenia spod szyldu Robert Juliat, znajdą coś dla siebie. W ofercie pojawiła się nowa seria urządzeń oświetleniowych LED pod nazwą Sully. Ponadto dzięki nowemu modułowi źródła LED, możesz zmodernizować już posiadane halogenowe reflektory Robert Juliat z serii 600SX.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Podstawą nowości od marki Robert Julit jest moduł lampy Sully LED T650SX. To właśnie on jest sercem nowych reflektorów serii Sully. Ale zanim do nich przejdziemy skupmy się na T650SX oraz całej filozofii producenta. Na wielkie uznanie zasługuje fakt, że nowe źródło światła LED pasuje do wcześniejszych uznanych konstrukcji. Dzięki temu klient nie tylko zyskuje możliwość kosztowo efektywnej modernizacji reflektorów. Nie jest również zmuszony do pozbycia się nadal świetnie działającego sprzętu, co jest niewątpliwie bardzo ekologicznym podejściem. W końcu Robert Juliat znany jest z wysokiej jakości stalowych konstrukcji. Najważniejsze jednak jest to, że producent swoim działaniem pokazuje, że dba o swoich klientów i ich portfele, a więc i biznesy. Cały proces wymiany źródła światła jest wręcz banalnie prosty.

Nowy moduł dedykowany jest do serii 600SX, modeli Aledin, Figaro Quincy, Cricket i Buxy. Oferuje on moc 115 W, a jego strumień wyjściowy porównywalny jest z mocą 1 kW źródeł halogenowych. Nowa rodzina urządzeń oświetleniowych obejmuje reflektory profilowe, jednosoczewkowe i prowadzące o temperaturze barwowej ciepłej i zimnej. Reflektory profilowe RJ oferują precyzyjny strumień świetlny o parametrach CRI 96 / TM-30 Rf=92 Rg=98/TLCI 97 ze znakomitą projekcją gobo. Sully 650SX posiada trzy zakresy zoom 28°-54°, 16°-35° i 11°-26°. Dzięki cichej pracy idealnie sprawdzi się w teatrach, operach i planach studyjnych. Reflektory soczewkowe RJ305LF oraz RJ305LPB mają wymienne 150 mm soczewki. Dzięki temu są to wielofunkcyjne, niewielkie urządzenia, charakteryzujące się równomiernym, szerokim strumieniem świetlnym oraz doskonałym odwzorowaniem barw. Ponadto atrakcyjna cena sprawia, że jest to idealna propozycja na początek przygody z najwyższą jakością marki Robert Juliat. Kolejnym korzystnym cenowo rozwiązaniem jest RJ Sully 1156. Ten funkcjonalny reflektor prowadzący oferuje zakres zoom 10,5°-22,5° w niewielkiej obudowie. Ma wbudowane sterowanie, a także możliwość kontroli przez DMX. Nowa rodzina urządzeń LED Sully spełni wymagania początkujących, jak i doświadczonych operatorów oświetlenia.