Shure z dumą ogłasza Iconic Mic Celebration — coroczną globalną kampanię podczas, której świętuje wybitną historię Super 55, 55SH, SM58 i wielu innych słynnych mikrofonów Shure, w tym SM57 i SM7B. Podczas tego wydarzenia firma uhonoruje bogatą historię modelu SM58 jako najpopularniejszego mikrofonu używanego na całym świecie, a także Super 55 i 55SH, które są najbardziej rozpoznawalnymi mikrofonami na świecie.

 

Wiele największych nazwisk branży muzycznej polega na mikrofonach Shure. Modele SM58, Super 55 i 55SH były obecne podczas największych wydarzeń i na stałe zapisały się w naszej historii. Ufają im światowe supergwiazdy, muzycy, znani aktywiści, światowi liderzy i komicy. Ich wybitny status w branży muzycznej obejmuje wiele dziesięcioleci i pokoleń. Model 55 Unidyne definiuje dziś klasyczny design tak samo, jak ponad 80 lat temu, kiedy miał swój oficjalny debiut. Wprowadzony na rynek w 1966 roku model SM58 to jeden z najpopularniejszych mikrofonów na świecie. Jego ikoniczny kształt jest natychmiast rozpoznawalny. Można go zobaczyć w rękach każdego, od gwiazd muzyki i prezydentów, po podcastergów, poetów i MC.

„Jesteśmy zaszczyceni, że muzycy, wykonawcy, twórcy i fani Shure na całym świecie zaufali naszym mikrofonom, aby wyrazić swoją pasję i kreatywność, czyniąc je naprawdę legendarnymi. Produkty te są nie tylko doskonałe pod względem wydajności i trwałości, ale są również niezbędne w wielu branżach i codziennie celebrowane przez fanów na całym świecie. Cieszymy się, że możemy świętować i uhonorować wieloletnią historię Super 55, 55SH i SM58 podczas tego wyjątkowego tygodnia” – powiedział Eduardo Valdes, wiceprezes ds. globalnego marketingu, profesjonalnego i konsumenckiego dźwięku w Shure.

Dzięki pasji, talentowi i kreatywności najwybitniejszych artystów, którzy zaufali Shure, mikrofony te same stały się legendami.