Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Stage Source została oficjalnym dystrybutorem urządzeń JB-Lighting w Polsce.

JB-Lighting to wiodąca marka, która od ponad 30 lat projektuje i produkuje inteligentne urządzenia oświetleniowe oraz inne rozwiązania technologii oświetleniowej. Firma została założona w 1990 roku przez Jürgena Braungardta i na początku działalności zajmowała się produkcją skanerów oświetleniowych. Początek lat dwutysięcznych związany jest z wprowadzeniem do oferty pierwszych głów ruchomych oraz sterowników oświetlenia o nazwie Licon. W 2005 roku na rynku zadebiutowała nowatorska oprawa sceniczna oparta na źródłe LED – VaryLED 3*84 i od tego momentu JB-Lighting co raz mocniej akcentował swoją obecność w branży.

 

Siłę firmy stanowi zespół wykwalifikowanych specjalistów, dzięki którym JB-Lighting można określić mianem kreatora trendów, wielokrotnie wyróżnianego za innowacyjne rozwiązania. W tym miejscu warto wspomnieć chociażby niezwykle popularny model JBLED A7, którego sprzedaż w Europie przekroczyła 20 000 sztuk! Kolejne nagradzane konstrukcje, które należy wymienić to nowatorska głowica BeamWash A12 oraz Varyscan P7 – pierwsza na świecie głowica ze źródłem LED i mieszaniem kolorów CMY.


JB-Lighting produkuje swoje urządzenia praktycznie w całości we własnej fabryce w Blaustein koło Ulm, co sprawia, że ich jakość i przemyślane rozwiązania stoją na najwyższym poziomie.

Wszystkich zainteresowanych ofertą i nowościami niemieckiej marki zapraszamy do kontaktu z firmą Stage Source.
Najbliższe premiery urządzeń odbędą się już 26-29 kwietnia na targach Prolight + Sound we Frankfurcie.
W imieniu polskiego dystrybutora zapraszamy do hali 12.1 na stoisko E35.