Nowy subwoofer Kali Audio to doskonałe rozwiązanie do mniejszych przestrzeni produkcyjnych gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. WS-6.2 zajmuje mniej niż połowę miejsca w stosunku do porównywalnych konstrukcji jednakże pomimo swoich kompaktowych gabarytów, jego maksymalne SPL wynosi 120 dB, a skuteczne niskie pasmo schodzi aż do 27 Hz. WS-6.2 jest idealnym uzupełnieniem w zakresie najniższych częstotliwości dla monitorów Kali Audio serii LP oraz IN.

WS-6.2 to studyjny subwoofer z dwoma 6,5-calowymi przetwornikami niskotonowymi o dużej amplitudzie drgań. Przeciwstawne ułożenie głośników powoduje, że ich ruch wzajemnie się znosi, dając głęboki, czysty i mocny bas. Oznacza to również, że subwoofer nie będzie przesuwał się po podłodze i powodował grzechotania lub brzęczenia przedmiotów, których może dotykać. Wbudowane wyjście 80 Hz high-passed sprawia, że jest on idealny do parowania z większością popularnych monitorów studyjnych, w tym monitorów Kali z serii LP i IN. Gniazdo footswitch’a pozwala użytkownikom na ominięcie zarówno subwoofera jak i zwrotnicy, dzięki czemu mogą oni słuchać swojego miksu na głośnikach pełnozakresowych.

Podobnie jak wszystkie monitory Kali Audio, WS-6.2 wykorzystuje unikalną tubę portową, która praktycznie eliminuje zniekształcenia akustyczne wywołane ciśnieniem powietrza, pozwalając na uzyskanie czystego, potężnego basu.