Vokkero Guardian Show to samodzielny bezprzewodowy system interkomowy przeznaczony do produkcji audiowizualnych i wydarzeń na żywo. Pozwala na stworzenie natychmiastowego i trwałego systemu konferencyjnego w mniej niż trzy minuty, z gotowymi konfiguracjami dla różnych zastosowań Pro Audio.

Guardian Show to efekt wieloletniego doświadczenia specjalistów Vokkero, marki należącej do grupy VOGO, która projektuje i dostarcza systemy oraz rozwiązania bezprzewodowe do użytku profesjonalnego. Guardian Show jest systemem zaprojektowanym specjalnie dla wydarzeń rozrywkowych oraz dla przemysłu audiowizualnego. Nie wymaga licencji i działa na 10 dostępnych kanałach radiowych z regulowaną mocą RF, ustawioną w zakresie od 829,250 MHz do 869,525 MHz, z czterema grupami na kanał i nieograniczoną liczbą użytkowników, w szerokim i niezawodnym zasięgu radiowym.

Rozwiązanie marki Vokkero zapewnia jasną i zrozumiałą komunikację z zestawem głośnomówiącym, gwarantując zwiększone bezpieczeństwo i produktywność techników. System oferuje 3 różne ustawienia radiowe i audio (Rigging, Live, Studio), w celu dostosowania do warunków pracy, od hałaśliwego środowiska scenicznego po ciche otoczenie studyjne. Ponadto Vokkero Guardian Show oferuje zgodność z Bluetooth (telefon i akcesoria), jest wyposażony w opatentowany filtr szumów oraz zapewnia cyfrowe szyfrowanie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.vokkero.lauda-audio.pl