Od dnia 5 stycznia 2021 ViDiS SA został oficjalnym dystrybutorem produktów belgijskiej grupy PVS, w skład której wchodzą marki AUDAC, ProCab i Caymon.

Dzięki nowym markom, firma VIDIS uzupełniła portfolio o profesjonalne rozwiązania audio, akcesoria AV oraz szeroką ofertę okablowania. W ten sposób grupa produktów AV dostępna w ViDiS staje się kompletna, co zapewni wszystkim klientom możliwość realizacji kompleksowych projektów u jednego dostawcy. Firma PVS powstała w 1983 roku, a podstawą jej działalności są profesjonalne systemy audio. PVS od samego początku ewoluuje, aby stać się jedną z najbardziej innowacyjnych firm audio na świecie. Belgijska firma jest właścicielem marek AUDAC, Caymon i ProCab, których produkty sama projektuje i produkuje.
– Na szczególne podkreślenie zasługuje oferta produktów marki AUDAC. Do tej pory ViDiS nie miał w swoim portfolio tak szerokiej oferty audio. Dzięki nowej marce otwierają się nowe perspektywy i rynki, na których ViDiS nie był rozpoznawalny jako dostawca rozwiązań audiowizualnych – mówi Paweł Meisinger, senior product manager ViDiS SA.

W ciągu ostatnich dwóch lat oferta ViDiS została poszerzona o marki, które doskonale wpisują się w politykę rozwoju sprzedaży rozwiązań dla klientów biznesowych. Epson, LG, Kramer, czy B-Tech, a teraz także AUDAC, ProCab i Caymon uzupełniają dotychczasowe portfolio rozwiązań profesjonalnych i jest to kolejny krok w drodze do budowania silnej pozycji ViDiS jako wyspecjalizowanego dystrybutora AV na polskim rynku.