W najbliższą sobotę World Orchestra Grzecha Piotrowskiego wystąpi w sali koncertowej Cavatina Hall z najnowszym albumem „Gaia is coming”. Na scenie zagrają wybitni artyści z Polski, Norwegii, Syrii, czy Senegalu. Koncert rozświetli ponad 250 urządzeń oświetleniowych dostarczonych przez Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR.

Cavatina Hall to wielofunkcyjny kompleks, położony w sercu Bielska-Białej, który łączy nowoczesną powierzchnię biurową wraz z funkcją kulturalną. Zrealizowany został z inicjatywy prywatnego inwestora – firmy Cavatina Holding i oddany do użytku pod koniec 2021 roku.

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR było odpowiedzialne za całościowy projekt i wykonanie technologii scenicznej w zakresie oświetlenia, mechaniki scenicznej i kinotechniki. Firma wykonała pełną instalację zasilająco-sterowniczą technologii oświetlenia scenicznego. W ramach systemu dystrybucji zasilania obiekt wyposażono m.in. w zaawansowany system regulatorów napięcia – ETC Sensor 3 (278 obwodów o mocy 3kW i konfigurowalnych trybach pracy). W sumie dostarczono i zainstalowano ponad 250 urządzeń oświetleniowych wiodących światowych producentów. W sali koncertowej zaimplementowano także innowacyjny system trackingu personalnego, pozwalający na precyzyjne śledzenie światłem artystów lub obiektów na scenie w czasie rzeczywistym.

Nad całością projektu, jako generalny wykonawca czuwała firma Audio Plus.

Szczegóły tej imponującej inwestycji opiszemy już niebawem na łamach naszego magazynu.

Zdjęcia: Dominik Drobisz, PS Teatr