AVI Media i Konsbud Audio podpisały umowę redystrybucyjną na serie Altea i Action firmy DAS Audio

Hiszpańska marka DAS Audio jest znana jako producent rozwiązań nagłośnieniowych przeznaczonych do instalacji stałych i aplikacji mobilnych. W ofercie DAS Audio znajduje się kilkanaście serii i kilkaset produktów. Wyłącznym dystrybutorem marki na polskim rynku jest firma AVI Media. Miło nam poinformować, że od teraz linie Altea i Action DAS Audio będą dostępne w ofercie firmy Konsbud Audio, która – zgodnie z podpisaną przez oba podmioty umową – staje się wyłącznym redystrybutorem tych linii produktowych na rynek polski.

Skąd decyzja o podjęciu współpracy przez firmy AVI Media i Konsbud Audio? AVI Media, dystrybuująca produkty DAS Audio w Polsce, skupia się przede wszystkim na dostarczaniu rozwiązań na rynek instalacji audiowizualnych oraz rynek produktów koncertowych (rental/live sound). AVI Media, jako wyłączny dystrybutor i przedstawiciel producenta DAS Audio, będzie prowadzić bezpośrednią dystrybucję wszystkich produktów DAS Audio za wyjątkiem linii Altea i Action. Linie Altea i Action są przeznaczone na rynek mobilnych systemów nagłośnieniowych, opierają się o rozwiązania typu „point source” i skierowane są do szerokiej rzeszy potencjalnych użytkowników systemów pro audio. Konsbud Audio to firma z 30-letnim doświadczeniem dystrybucyjnym, posiadająca szerokie zaplecze logistyczne oraz współpracująca z dobrze funkcjonującą siecią sprzedaży poprzez punkty dealerskie na terenie całego kraju. Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, w interesie obu wspomnianych firm, jak też w interesie producenta – firmy DAS Audio, podjęto strategiczną decyzję o współpracy w zakresie promocji i dystrybucji produktów DAS Audio. Jak przekonują przedstawiciele zarówno AVI Media, jak i Konsbud Audio, taka forma współdziałania i wykorzystanie najlepszego potencjału obu firm dla promowania marki DAS Audio w Polsce, z pewnością przyniesie spodziewane efekty, a klientom umożliwi jeszcze łatwiejszy dostęp do produktów tej znanej marki.

Zapytania i zamówienia na produkty z serii Altea i Action prosimy kierować do Działu Obsługi Sieci Dealerskiej Konsbud Audio.

Zapytania i zamówienia na pozostałe produkty DAS Audio proszę kierować do AVI Media: avimedia@avimedia.pl