Dzięki nawiązaniu współpracy firmy Shure z firmą Adobe każdy kto w okresie od 1 października 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. nabędzie mikrofon Shure MOTIV otrzyma dwumiesięczną subskrypcję Adobe Premiere Rush.

Adobe Premiere Rush to najwyższej jakości oprogramowanie do edycji wideo, zaprojektowane specjalnie dla twórców mobilnych, dające użytkownikom elastyczność nagrywania i edycji profesjonalnej jakości treści wideo na urządzeniach mobilnych, gdziekolwiek się znajdują. W połączeniu z mikrofonami MOTIV twórcy mogą nagrywać profesjonalnej jakości dźwięk zaraz po wyjęciu mikrofonu z pudełka.

„Dzięki współpracy z Adobe, klienci MOTIV mają teraz pełne możliwości edycji wideo na wyciągnięcie ręki” – powiedział Paul Crognale, starszy menedżer ds. Marketingu w dziale Musician and Consumer Audio w Shure. „Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu Adobe Premiere Rush mogą z łatwością tworzyć profesjonalną produkcję w ruchu, oszczędzając jednocześnie cenny czas”.

Wielokrotnie nagradzana linia mikrofonów MOTIV firmy Shure umożliwia twórcom łatwe tworzenie wysokiej jakości dźwięku. Teraz użytkownicy mogą pobierać profesjonalną zawartość przechwyconą za pomocą MOTIV, edytować materiał bezpośrednio w Adobe Rush Premiere i udostępniać go we wszystkich mediach społecznościowych. Dostępne zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach stacjonarnych, oprogramowanie synchronizuje całą zawartość z chmurą, ułatwiając pracę na komputerach i smartfonach.

Do mikrofonów objętych promocją należą:

Zestaw SHURE MV88+ – przenośny zestaw do nagrywania audio i wideo zawiera cyfrowy stereofoniczny mikrofon pojemnościowy, statyw Manfrotto® PIXI, zacisk do telefonu i uchwyt, a także kable Lightning i USB-C zapewniające wyższą kompatybilność i łączność. Po prostu dodaj telefon, aby przechwytywać treści w dowolnym miejscu.

mv88plus

Cyfrowy stereofoniczny mikrofon pojemnościowy MV88 – podłączony przez port Lightning w systemie iOS, MV88 nagrywa wideo z krystalicznie czystym dźwiękiem. Ten wielokierunkowy mikrofon przechyla się, obraca i jest odporny na trudne warunki, zapewniając najlepszy w swojej klasie dźwięk stereo.

mv88

Cyfrowy mikrofon pojemnościowy MV51 – MV51 oferuje niezrównany dźwięk w całkowicie metalowej konstrukcji z panelami dotykowymi. Odrzuć zniekształcenia i ciesz się doskonałością dźwięku w każdym środowisku.

mv51

Cyfrowy mikrofon pojemnościowy MV5 – MV5 zapewnia nieskazitelne nagrywanie dźwięku przez Lightning lub USB bezpośrednio na telefon komórkowy lub komputer, bez zniekształceń. Użyj predefiniowanych ustawień dla wokalu, instrumentu lub trybu płaskiego.

mv5

Mikrofon MVL Lavalier – kompatybilny ze smartfonami i tabletami, ten wielokierunkowy mikrofon pojemnościowy łączy się z przenośnymi urządzeniami w celu przeprowadzenia wywiadów, wideografii i nie tylko z doskonałą klarownością akustyczną.

mvl

Aby zainspirować twórców treści, Shure zatrudnił profesjonalnego kamerzystę Paula Hüttemanna do wyprodukowania krótkometrażowego filmu „Dźwięki Indii i Sri Lanki”, używając wyłącznie swojego urządzenia mobilnego, zestawu Shure MV88 + Video Kit i Adobe Premiere Rush. „Połączenie MOTIV x Rush jest idealnym rozwiązaniem dla filmowców” – powiedział Hüttemann. „Możesz nagrywać wspaniałe dźwięki, dostosowywać nazwy plików w aplikacji ShurePlus MOTIV i synchronizować ujęcia, aby przyspieszyć i finalizować nagrania w ruchu dzięki Adobe Premiere Rush”.