Firma Austrian Audio na tegorocznych targach Prolight + Sound we Frankfurcie zaprezentowała nowe wymienne kapsuły mikrofonowe dla systemów bezprzewodowych Shure – dynamiczną OD505 WL1 i pojemnościową OC707 WL1.

Mikrofony Austrian Audio zyskały popularność między innymi dzięki zastosowaniu w nich unikalnej technologii Open Acoustics, która umożliwia uzyskanie wyjątkowo otwartego i naturalnego dźwięku. Teraz, dzięki nowym bezprzewodowym kapsułom mikrofonowym OD505 WL1 i OC707 WL1 i możliwości stosowania ich w popularnych systemach bezprzewodowych Shure, dźwięk Austrian Audio będzie dostępny dla jeszcze większej liczby profesjonalnych artystów.

Pojemnościowa kapsuła OC707 WL1 jest idealnie dopasowana do ludzkiego głosu. Zapewnia wysoki poziom sygnału i pozwala na wydobycie wszystkich subtelności oraz niuansów wokalu w miksie. Efekt zbliżeniowy mikrofonu został zoptymalizowany w taki sposób, aby można go było wykorzystać na korzyść wokalisty podczas każdego występu, zachowując charakter jego głosu w różnych odległościach od mikrofonu i przy zmianach techniki mikrofonowej.

Dynamiczny model OD505 WL1 jest idealnym partnerem dla każdego artysty, zarówno dla wokalu prowadzącego, jak i wspierającego. Jego naturalne strojenie i wysoka jakość sygnału stanowią doskonałą podstawę do wydobycia mocnych stron każdego wokalisty przy wymaganym minimalnym wysterowaniu. Supekardioidalna charakterystyka kierunkowa OD505 doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach na żywo gdzie dużym problemem jest hałas otoczenia.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta.