Zbliża się pora zimowa, a wraz z nią wszelkie wydarzenia wymagające unikalnej oprawy dla tej charakterystycznej i pięknej aury. Koncerty, spektakle teatralne, produkcje telewizyjne lub inne imprezy okolicznościowe mogą nabrać unikalnego, baśniowego wymiaru dzięki zastosowaniu wytwornicy śniegu Magmatic CRISP.

 

CRISP to stosunkowo niewielkie i kompaktowe urządzenie charakteryzujące sie wysoką wydajnością. Producent wyposażył je w zaawansowaną technologię zapewniającą regulację rozmiaru generowanych płatków śniegu, wszechstronny system APF (wentylator z pompą powietrzną) oraz funkcję automatycznego czyszczenia (Auto-Clean). Wspomniana funkcja minimalizuje ryzyko zatykania się elementów wewnętrznych wytwornicy, co w praktyce przekłada się na ograniczenie konieczności częstych prac konserwacyjnych. Urządzenie oferuje ponadto wygodny w użyciu panel sterowania z ekranem dotykowym LCD oraz intuicyjne sterowaniem za pomocą protokołów DMX-512 i RDM lub za pośrednictwem przewodowego kontrolera, a także bezprzewodowo (opcjonalnie).
Całość zamknięto w wytrzymałej aluminiowej obudowie, przystosowanej do trudnych warunków pracy scenicznej. Wielu użytkowników z pewnością ucieszy fakt, że CRISP jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie kluczowe znaczenie ma cicha praca urządzeń (studio, teatr etc.)