Firma K-array w swoim portfolio oprócz znakomitych zestawów głośnikowych ma najwyższej klasy wzmacniacze mocy z DSP. Seria Kommander, bo tak się one nazywają, pozwala wydobyć z pasywnych kolumn głośnikowych K-array wszystko, co najlepsze. Obejmuje 7 modeli, zarówno 4- jak i 8-kanałowych, o mocy od 150 W do 2500 W na kanał.

K-array Kommander to linia wzmacniaczy skrupulatnie zaprojektowana i zbudowana z najwyższej klasy podzespołów. Potężny procesor DSP i moduły wzmacniacza klasy D zapewniają doskonały dźwięk, świetną skuteczność oraz niezrównaną funkcjonalność. Wzmacniacz Kommander to lekka i wytrzymała jednostka ze stali nierdzewnej, którą można zamontować w szafie rack zajmując 2U. Każdy wzmacniacz z linii Kommander ma na pokładzie wszystkie konfiguracje niezbędne do napędzania dowolnego pasywnego produktu K-array z maksymalną mocą na każdym z 4 lub 8 kanałów wzmocnienia, stając się w ten sposób kompletną jednostką sterującą. Każdy z kanałów wzmocnienia jest w pełni indywidualnie konfigurowalny dzięki dedykowanemu procesorowi DSP. Oferuje on kontrolę nad wszystkimi kluczowymi parametrami takimi jak poziomy wzmocnienia, dynamika, korekcja, routing czy opóźnienie. Na pokładzie znajdziemy także odtwarzacz plików audio.

Sercem procesora DSP jest zintegrowany mózg elektroniczny (Integrated Electronic Brain) z systemem operacyjnym osKar działającym na czterordzeniowym procesorze 1,5 GHz. Wzmacniacze zarządzane są poprzez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne lub dedykowane oprogramowanie dla komputerów Mac lub PC. Zaimplementowane REST API umożliwia bezproblemową integrację z pozostałymi komponentami instalacji AV.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wszystkich modeli na stronie producenta lub osobistego ich przetestowania w siedzibie dystrybutora marki, firmy Pawlaki Pro Audio.