Aktualizacji doczekały się nie tylko najnowsze produkty XTA, ale również te już nieprodukowane, dla których nadal oferowane jest wsparcie techniczne.

Jednym z niepodważalnych dowodów na profesjonalne podejście do klienta jest stały rozwój oprogramowania i ciągłe wsparcie techniczne. Marka XTA, wprowadzając kolejną aktualizację, nie tylko usprawnia swoje produkty i dodaje im nowych możliwości, ale też eliminuje różnego rodzaju problemy. Najnowszy firmware usuwa błędy związane z niekompletnym przywracaniem ustawień fabrycznych, błędy Info Screen, błędy zapamiętywania ustawień oraz błędy współpracy z aplikacją DeltaDirect. Aby przedłużyć kompatybilność urządzeń oraz poprawić szybkość pracy, zmodyfikowano algorytmy czyszczenia modułu ładującego w modelach DP548, DP544, DC 1048 oraz modelach z serii 4.

Modele DP266 oraz DP244 doczekały się natomiast kompatybilności z nowym modułem Array Control aplikacji AudioCore. Pełną listę zmian i modeli znajdziemy na stronie producenta w zakładce „Latest Firmware”, gdzie również znajdują się dokładne instrukcje, jak dokonać aktualizacji, by nie uszkodzić sprzętu. Zachęcamy, by również użytkownicy starszych modeli XTA sprawdzili opisaną aktualizację, gdyż producent wciąż zapewnia im wsparcie techniczne.