Firma audio AUDAC ma prostą wizję na rok 2021: działać w zgodzie z zasadami zrównoważone rozwoju na tyle, na ile tylko jest to możliwe. – W AUDAC zrównoważony rozwój jest integralną częścią filozofii firmy. Jest ważnym motorem dla innowacji, który motywuje nas do tworzenia lepszych, inteligentniejszych, ale przede wszystkim trwalszych rozwiązań audio – mówi Tom Van de Sande, CEO AUDAC. 

Wszystko zaczyna się na etapie projektowania. Kilka z produktów AUDAC zostało wyróżnionych etykietą Energy Star za ich inteligentne funkcje czuwania, które zmniejszają zużycie energii, gdy nie są używane. Efektywność energetyczna jest priorytetem w fazie planowania instalacji dźwiękowej. Połączenie optymalnej dyspersji dźwięku głośników z ich strategicznym rozmieszczeniem umożliwia tworzenie imponujących wrażeń dźwiękowych przy użyciu minimalnej liczby głośników. Ważnym aspektem jest myślenie przyszłościowe. W tym miejscu warto wspomnieć o systemach audio zaprojektowanych w taki sposób, aby można je było łatwo rozbudowywać za pomocą wymiennych modułów i aktualizacji oprogramowania. Eliminuje to konieczność kupowania nowego urządzenia za każdym razem, gdy na rynku pojawiają się nowe technologie.

Warto dodać, że po instalacji system nagłośnienia złożony z urządzeń AUDAC nie wymaga prawie żadnej konserwacji. Przyjazna dla użytkownika aplikacja sterująca systemem może być używana na dowolnym urządzeniu przenośnym lub stacjonarnym do zarządzania zarówno źródłem muzyki, jak i systemem sterowania strefami. Aby zadowolić swoich klientów i upewnić się, że firma zapewnia dobry serwis, AUDAC oferuje 3 lata gwarancji na wzmacniacze i odtwarzacze multimedialne a 5 lat gwarancji na głośniki pasywne.