Aktualizacja oprogramowania Sennheiser Control Cockpit V4

Sennheiser zaktualizował oprogramowanie Control Cockpit o wersję V4. Producent dodał szereg nowych funkcji do swojego długoletniego narzędzia zarządzania i monitorowania dużych systemów mikrofonów.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit zapewnia scentralizowane monitorowanie i kontrolę systemów mikrofonów Sennheiser. Umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniami, a także rozwiązywanie problemów i wsparcie. Zapewniając podgląd wszystkich urządzeń sieciowych w czasie rzeczywistym, użytkownicy mogą śledzić lokalizację i status mikrofonów. Do oprogramowania można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca w sieci na wszystkich popularnych platformach.

Kluczową wśród nowych aktualizacji oprogramowania jest możliwość monitorowania nowego wielokanałowego odbiornika SpeechLine i EM 6000 z serii Sennheiser Digital 6000. Do tej pory obsługiwane były serie G3 i G4, SpeechLine oraz mikrofon TeamConnect Ceiling 2.

Kolejną nową funkcją dodaną do oprogramowania jest wyciszanie na podstawie lokalizacji. Pozwala użytkownikowi oprogramowania grupować wszystkie urządzenia w pokoju i synchronizować ich przełączniki wyciszania. Umożliwia grupowe włączanie i wyłączanie wyciszenia wszystkich urządzeń razem, centralnie za pośrednictwem kokpitu Sterującego Sennheiser lub lokalnie na jednym z urządzeń.

Wyciszenie oparte na lokalizacji jest dostępne dla TeamConnect Ceiling 2 i SpeechLine Digital Wireless, w tym nowego wielokanałowego odbiornika. Ponadto oprogramowanie wykorzystuje teraz szyfrowanie SSL, aby zwiększyć bezpieczeństwo transmisji danych między interfejsem użytkownika a serwerem hosta.

Zaktualizowano także interfejs użytkownika oprogramowania, umożliwiając przełączanie się między widokiem szczegółów a widokiem monitorowania. Ponadto oprogramowanie jest teraz dostępne w chińskiej wersji językowej.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij