IMG Stageline FLAT-8 to aktywny monitor sceniczny, który doskonale sprawdzi się podczas różnorodnych występów na żywo. Urządzenie, jak nazwa wskazuje, charakteryzuje się kompaktową i smukłą konstrukcją, a do tego jest proste w obsłudze i oferuje wysokiej jakości brzmienie.

 

 

Model FLAT-8 wyposażono w 8″ przetwornik koaksjalny z tubą wysokotonową. Napędza go wbudowany wzmacniacz cyfrowy klasy D o mocy 300W. Do dyspozycji użytkowników jest symetryczne wejście mikrofonowo-liniowe i wyjście przelotowe. Ponadto niesymetryczne wejście liniowe oparte na złączach RCA L/R lub jack 6.3 mm. Na pokładzie nie zabrakło oczywiście regulatora głośności, a także 3-punktowego korektora barwy. FLAT-8 wyposażono ponadto w diodowe wskaźniki zasilania, zabezpieczenia, sygnału oraz limitera, a także automatyczny system wyłączania.

 

Całość zamknięto w smukłej i solidnej obudowie z drewnianej sklejki z metalową maskownicą na przedzie, chroniącą głośnik. Monitor ma również gwintowany otwór M10, umożliwiający jego montaż na statywie. Ten kompaktowy aktywny monitor sceniczny sprawdzi się idealnie podczas różnorodnych występów na żywo, w lokalach, placówkach oświatowych, salach prób czy podczas prezentacji.