Skyrock to nowa propozycja marki IMG Stageline w segmencie przenośnych systemów nagłośnieniowych. Skyrock może być zasilany z akumulatora i jest wyposażony w wysokiej jakości cyfrowy wzmacniacz oraz odbiornik Bluetooth, dzięki czemu sprawdzi się w wielu zastosowaniach.

IMG Stageline Skyrock jest doskonałym rozwiązaniem dla placówek oświatowych, na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, ale także można go użyć jako nagłośnienie małych lokali gastronomicznych, pubów czy podczas prezentacji. Urządzenie może być zasilanie z sieci lub z wykorzystaniem wbudowanego akumulatora żelowego 12V/18Ah (czas pracy do 40 h lub do 10 h przy pełnej głośności). Skyrock został wyposażony w wysokiej jakości cyfrowy wzmacniacz o mocy 120W, który napędza dwa przetworniki: 15″ głośnik basowy oraz 1″ tweeter.

Na pokładzie urządzenia znajdziemy wejście mikrofonowe (combo XLR/6,3 mm) i  wejście aux (3,5 mm). Do dyspozycji jest także procesor pogłosowy dla wejścia mikrofonowego. Całość dopełnia port USB do ładowania przenośnych odtwarzaczy i wspomniany we wstępie odbiornik Bluetooth z funkcją TWS (True Wireless Stereo) do pracy w trybie stereo.