Będąca w dystrybucji firmy Enlight marka Astera oferuje linię zasilanych bateryjnie profesjonalnych reflektorów PAR, których największym przedstawicielem jest model AX10.

Wszystkie produkty marki Astera oferują nowe i nieco odmienne podejście do tematu oświetlenia z naciskiem na mobilność i wielozadaniowość. Nie inaczej jest w przypadku opisywanego reflektora typu PAR. AX10 Spotmax dzięki wbudowanemu i wytrzymałemu akumulatorowi LG-Chem Long-Live może pracować podłączenia do źródła zasilania maksymalnie 20-godzin. Otwiera to całkowicie nowe możliwości przed projektantami oświetlenia, tym bardziej, że urządzenie wyposażono w 9 wysokiej jakości diod Philips RGBAW LED o mocy 15 W każda oraz system kalibracji TruColour. Do tego doliczyć trzeba wodo-, kurzo- i pyłoodporność (IP65), wbudowany uchwyt i samodzielny stojak.

Całość dopełnia możliwość bezprzewodowego sterowania z poziomu specjalnej aplikacji ASTERA APP. AX10 Spotmax to urządzenie, które sprawdzi się idealnie zarówno w profesjonalnych realizacjach scenicznych, jak i we wszystkich niecodziennych i nowatorskich instalacjach.