Vari-Lite VL3600 PROFILE IP to najwyższej klasy oprawa przeznaczona do profesjonalnych realizacji wymagających urządzeń o bezkompromisowej jakości światła, niezawodności i uniwersalności. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać niekorzystne warunki pogodowe bez negatywnego wpływu na swoją masę i rozmiar.

Dzięki 1000 W diodzie LED wytwarzającej 85 000 lumenów źródłowych i wydajnemu systemowi optycznemu z przednią soczewką 180 mm dostarczającemu 45 000 lumenów na wyjściu urządzenia, VL3600 jest gotowa do oświetlenia koncertu, spektaklu czy każdego innego wydarzenia z dowolnej odległości i przy każdej pogodzie. Projekt urządzenia wykorzystuje najnowsze koncepcje i rozwiązania w konstrukcji mechanicznej, która gwarantuje wysoki stopnień ochrony IP65, przy zachowaniu masy i rozmiaru bliskiemu oprawom IP20 (nieodpornym na warunki atmosferyczne).

Na wyposażenie głowicy składa się dedykowana tarcza kolorów ( CMY+CTO ) z podbiciem CRI i filtrami korekcji, gwarantująca imponujące odwzorowanie barw zarówno na scenie jak i w kamerze. System mieszania stopniowanych tarcz kolorów CMY+CTO — zapewnia szerokie spektrum mieszania kolorów z homogenizacją kolorów, które całkowicie wypełniają przednią soczewkę poprawiając aplikacje z bezpośrednim podglądem na scenie lub przed kamerą. Wyjątkowy system tarczy animacji VL*FX oferuje użytkownikom dostęp do 3 różnych kół efektów animacji, które mogą tworzyć dynamiczne efekty projekcyjne i powietrzne samodzielnie lub w połączeniu z gobo i pryzmatami. VL3600 PROFILE IP oferuje także bezprzewodowa komunikację DMX realizowaną przy pomocy modułu Lumenradio CRMX TimoTwo.

 

Warto dodać, że głowica jest oferowana w specjalnych wersjach – touringowej i instalacyjnej ze złączami zasilania i DMX IP65. Wszystkich zainteresowanych urządzeniem zachęcamy do kontaktu z polskim dystrybutorem – firmą P.S. Teatr.