W ofercie JBL Professional pojawił się nowy przenośny system nagłośnieniowy typu all-in-one. To IRX ONE, który oferuje zaawansowany pakiet akustyczny, 3-kanałowy mikser i strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0. Sprzęt jest łatwy w konfiguracji, obsłudze i przenoszeniu a przy tym wszystkim oferuję wysoką jakość dźwięku i trwałość potwierdzoną pełną trzyletnią gwarancją.

Konstrukcja IRX ONE jest oparta na wieloletnim doświadczeniu marki JBL Professional w produkcji sprzętu audio. Sekcja średnio-wysokotonowa została wyposażona w sześć przetworników o średnicy 2” dzięki czemu jest w stanie zapewnić wyjątkową klarowność, szeroki sweet spot i płynne pokrycie od przodu do tyłu. Baza systemu zawiera 8” głośnik niskotonowy z konstrukcją bass-reflex, która gwarantuje prezcyzyjne przenoszenie niskich częstotliwości od 40 Hz. Zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby różnorodnych użytkowników, IRX ONE oferuje wygodny 3-kanałowy mikser z obsługą najpopularniejszych typów połączeń, a także zintegrowaną kultową funkcję automatycznego tłumienia sprzężeń dbx (AFS) i system Ducking.

“To, co naprawdę wyróżnia IRX ONE, to jego prostota typu plug and play” – powiedział Brandon Knudsen, menedżer produktu ds. przenośnych rozwiązań PA w HARMAN Professional. “Wielu zawodowców z branży edukacyjnej, hotelarskiej i muzycznej, szuka profesjonalnego systemu, który nie tylko świetnie brzmi, ale jest naprawdę łatwy w użyciu dla każdego. W IRX ONE wystarczy podłączyć mikrofon, instrument lub źródło dźwięku Bluetooth, bez skomplikowanej konfiguracji”.

Zaawansowana technologia akustyczna i płynne pokrycie
Koncertowa matryca IRX ONE w kształcie litery C zawiera sześć 2-calowych przetworników wysokich częstotliwości, które zapewniają płynne pokrycie, bogatą klarowność i szeroki sweet spot. IRX ONE wyposażono w 8-calowy głośnik niskotonowy z konstrukcją bass-reflex, aby zapewnić niskie pasmo przenoszenia do 40 Hz.

Ergonomicznie zoptymalizowana konstrukcja
Łatwy do przenoszenia jedną ręką, IRX ONE ustawia się w ciągu kilku sekund. Ergonomicznie zoptymalizowany uchwyt do przenoszenia minimalizuje obciążenie nadgarstka. Dodatkowo, elementy dystansowe kolumn i sekcja średnio-wysokotonowa wygodnie mieszczą się z tyłu IRX ONE.

Prosty w zarządzaniu 3-kanałowy mikser
IRX ONE posiada 3-kanałowy mikser, który obsługuje najpopularniejsze połączenia, w tym wejścia ¼” i XLR z dołączonym zasilaniem phantom 48V i zbalansowanym wyjściem miksowania ¼”. Automatyczne tłumienie sprzężeń dbx (AFS), 5 presetów EQ i Soundcraft audio ducking zapewniają profesjonalne wrażenia.

Zintegrowane strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0
Wykorzystując najnowszy chipset Bluetooth 5.0, IRX ONE zapewnia doskonałą jakość dźwięku i przesyłanie strumieniowe na duże odległości.

Mobilność bez wysiłku
Ważący zaledwie 15,5 kg IRX ONE posiada wytrzymałą i lekką obudowę. Jest łatwy w obsłudze i transporcie dla jednej osoby. Dzięki temu zapewnia możliwość tworzenia występów i prezentacji w dowolnym miejscu i czasie.

  Stworzone z myślą o trwałości
IRX ONE został zbudowany z myślą o długotrwałej wytrzymałości, która obejmuje rygorystyczny 100-godzinny test obciążeniowy i pełną trzyletnią gwarancję.