Hemp Studio to dla fanów polskiego hiphop’u miejsce legendarne. To właśnie tam powstają najlepsze utwory takich wykonawców jak Hemp Gru, Pezet, Kaczy Proceder, Płomień 81, Onar, Kabe, Jetlagz/JWP, Nizioł i wielu innych.

Odpowiedzialny za produkcję wielu z nich Arkadiusz Szwed niedawno rozpoczął pracę na monitorach Kali Audio. Oto jak na gorąco wypowiedział się na temat pracy na tych amerykańskich odsłuchach:

„Cześć, jestem producentem oraz inżynierem dźwięku. Na co dzień realizuję i produkuję w Hemp Studio.  Do mojego studia dzięki firmie ESS Audio trafiły monitory Kali Audio LP-8, na których mam okazję pracować. Pragnę podzielić się z Wami moimi wrażeniami.
Jak na monitory w bardzo przystępnej cenie, posiadają naprawdę czytelny i zrównoważony środek, który pozwala na podejmowanie świadomych decyzji podczas pracy pracy nad miksem.
Bas jest szybki i dynamiczny i w żaden sposób nie „przebarwiony”. Osobiście preferuję pracę z subwooferem, ze względu na obecne standardy muzyki popularnej, gdzie bas pełni jedną z najważniejszych ról. Z tego co wiem, Kali Audio wypuściło właśnie na rynek 12-calowy subwoofer WS-12, który byłby doskonałym dopełnieniem pary monitorów LP-8.
Dużym plusem jest rozwiązanie Boundary EQ, którego panel ustawień znajduje się na tylnym panelu monitora. Pozwala ono na dostosowanie monitorów do ich warunków akustycznych sali lub studia.
Wielu początkujących producentów pyta mnie co mają kupić do studia. Z czystym sumieniem polecę Kali audio bo spełniają swoje zadanie i do tego, co ważne, mają niską cenę.”