W sobotę 27 października w ramach drugiej odsłony cyklu Olivia Stars wystąpiła Daria Zawiałow. Podniebny koncert na 34. piętrze najwyższego budynku w Trójmieście został rozświetlony przez sto lamp marki My Method. To kolejne prestiżowe wydarzenie, na którym zagościły zyskujące coraz większą popularność oprawy CLONE.

Cykl koncertów Olivia Stars został zainaugurowany w czerwcu występem Krzysztofa Zalewskiego. Relację z tego wydarzenia można przeczytać w lipcowym wydaniu naszego magazynu lub tutaj. Gwiazdą drugiej edycji była Daria Zawiałow, której podczas koncertu, podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, towarzyszyła Orkiestra Kameralna Progress pod dyrekcją Ireneusza Wojtczaka. Na scenie u boku artystki pojawili się także inni muzycy, m.in. Kamil Pater, Piotr „Rubens” Rubik oraz Olo Walicki.

Obsługę techniczną wydarzenia po raz drugi zapewniła firma Krupski Sound z Lęborka, która przygotowała projekt nagłośnienia i oświetlenia oraz dostarczyła całe zaplecze sprzętowe. Za realizację oświetlenia oraz przygotowanie projektu odpowiadał Maciej Knigawka, który dzięki wykorzystaniu opraw CLONE stworzył na scenie wyjątkowy klimat. Trzeba przyznać, że lampy My Method idealnie wpasowały się w unikalną przestrzeń 34. piętra najwyższego budynku w Trójmieście i doskonale współgrały z pozostałymi elementami scenografii.

Krzysztof Rosłonek – My Method

Bardzo się cieszymy, że nasze urządzenia pojawiły się na tak wyjątkowym koncercie w przestrzeniach Olivia Star – mówi prezes marki My Method, Krzysztof Rosłonek. – Jeszcze bardziej cieszy nas pozytywny oddźwięk i pochlebne recenzje naszych urządzeń. To kolejne prestiżowe wydarzenie po finale Top Model, w którym bierzemy udział. Dzięki nim stajemy się bardziej rozpoznawalni, a nasza marka rośnie w siłę – podsumowuje Krzysztof Rosłonek. – Wkładamy dużo pracy, aby nasze urządzenia brały udział w tego typu wydarzeniach na całym świecie. Obecnie pracujemy nad czymś absolutnie wyjątkowym i już niedługo bardzo duża liczba CLONE weźmie udział w niesamowitym wydarzeniu, transmitowanym w dużej stacji telewizyjnej. To będzie coś!

Nie sposób przy tej okazji nie wspomnieć o włoskiej edycji The Voice, gdzie ponad 240 lamp CLONE jest częścią scenografii studia, a całość, wraz z oświetleniem LED, sterowana jest przy pomocy oprogramowania Madrix.

Organizatorami cyklu Olivia Stars są: agencja LIVE, znana m.in. z produkcji koncertów Męskie Granie, Olivia Star oraz dziennikarka muzyczna Gabi Drzewiecka wraz ze swoim managerem Łukaszem Riedlem. Nagrania wideo z pierwszej oraz drugiej edycji koncertów są dostępne na platformie streamingowej Player.pl. Gorąco zachęcamy do obejrzenia.