Włoska marka ZZIPP, której produkty są dystrybuowane przez firmę Monacor Polska, zaprezentowała dwa nowe modele mikserów skrojonych dla szerokiego zakresu zastosowań i różnych użytkowników.

Model ZZMX8L i ZZMX10L to przedstawiciele nowej generacji uniwersalnych mikserów audio, charakteryzujących się wysoką jakością wykonania. Obie konstrukcje cechują się niemal identyczną funkcjonalnością i wyposażeniem, a różnica dotyczy jedynie liczby obsługiwanych kanałów. Solidna i smukła obudowa, wbudowany procesor DSP z 16 efektami, odtwarzacz/rejestrator MP3 (USB) oraz interfejs Bluetooth to niewątpliwie mocne strony obu urządzeń.

Miksery wyposażono w kanały mikrofonowo-liniowe, z załączanym globalnie zasilaniem Phantom, regulacją wzmocnienia, 3-punktowym korektorem, regulatorem panoramy oraz wysyłką na efekt. Ponadto na pokładzie znajdziemy kanały stereofoniczne także wyposażone w korekcję, regulator panoramy oraz wysyłkę. Wszystkie kanały wyposażono dodatkowo w przyciski LOW CUT oraz PFL, a wygodny odsłuch gwarantuje wyjście słuchawkowe oraz wyjścia dla grup i na monitory odsłuchowe.

Niezawodny i wytrzymały układ mechaniczny, całkowicie przeprojektowane przetwarzanie cyfrowe i najnowocześniejsza elektronika sprawiają, że seria ZZMXL doskonale sprawdzi się zarówno w analogowych, jak i w cyfrowych systemach nagłośnieniowych.