Konsolety foniczne marki ZZIPP to doskonałe rozwiązanie do instalacji stałych i systemów mobilnych wykorzystujących wiele źródeł sygnału. Pozwalają one realizatorom przedstawień teatralnych lub koncertów na łatwe zarządzanie sygnałami z poszczególnych mikrofonów, instrumentów bądź innych źródeł dźwięku.

Miksery ZZIPP to klasyczne i niezawodne konstrukcje, które z powodzeniem sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Na szczególną uwagę zasługują modele z serii Pro takie jak ZZMX12PRO, ZZMX16PRO i ZZMX24PRO, różniące się liczbą obsługiwanych kanałów. Dzięki 4 niezależnym wysyłkom AUX umożliwiają podłączenie wielu urządzeń zewnętrznych, co gwarantuje dużą elastyczność zarówno podczas występów na żywo, jak i w trakcie pracy w studio. Na każdym torze sygnałowym znajdziemy wygodne potencjometry suwakowe, 3-punktowy korektor, regulator panoramy, przyciski solo i mute oraz niezależną wysyłkę na efekt. Kanały mikrofonowe są wyposażone w dodatkową regulację wzmocnienia i zasilanie phantom +48V, włączane niezależnie dla każdego kanału. Uzupełnieniem szerokiej funkcjonalności jest wbudowany 32-bitowy procesor efektowy DSP, interfejs Bluetooth, zintegrowany interfejs audio, odtwarzacz MP3 (USB) z funkcją nagrywania oraz 9-punktowy korektor graficzny dla sygnału master.

Warto dodać, że na polskim runku urządzenia są dostępne w dużych ilościach od ręki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą mikserów ZZIPP na stronie Monacor Polska.