Do szerokiej oferty dystrybucyjnej firmy LTT dołączyła nowa trójmiejska marka My Method produkująca profesjonalne oświetlenie. Jej premierowym produktem jest lampa CLONE, wyposażona w unikalny system łączenia i której sercem jest atrakcyjne wizualnie oraz lubiane źródło halogenowe.

 

My Method CLONE przyciąga uwagę niecodziennym wyglądem, możliwościami i zastosowanymi rozwiązaniami. To zdecydowanie jeden z tych produktów, który może stanowić inspirację dla projektantów oświetlenia oraz scenografów. Lampa może pracować jako samodzielna jednostka lub, jak nazwa wskazuje, być łączona w grupy przy pomocy autorskiego systemu łączenia. Niepotrzebne są żadne dodatkowe akcesoria ani narzędzia. Wystarczy dokręcić śruby ręcznie, a one pozostaną na swoich miejscach. Dzięki takiemu rozwiązaniu CLONE można układać w złożone i unikalne struktury. Ramki mogą się łączyć z każdej strony, dając nieograniczoną swobodę aranżacji formy.

Oprawa My Method może pracować bez elementów nośnych typu kratownica, sztankiet czy statyw lub z ich wykorzystaniem. Cechują ją uniwersalna i wytrzymała konstrukcja, dopasowana do typowego użycia scenicznego. Wszystkie otwory mocujące mają rozmiar 12 mm. CLONE jest wyposażony w halogenowe źródło światła OSRAM Haloline PRO 230W o temperaturze barwowej od 1600 do 2900K i współczynniku CRI 100.

Urządzenie jest sprzedawane wyłącznie jako zestaw sześciu modułowych opraw wraz dedykowanym sześciokanałowym dimmerem.

Wszystkich zainteresowanych zakupem lub testami zachęcamy do kontaktu z firmą LTT.