Dokładnie 3 kwietnia w Klubie Wytwórnia w Łodzi odbyła się oficjalna polska premiera systemu QSC L Class. To rozwiązanie, które zapewnia wyjątkową wydajność i niezwykłe wrażenia dźwiękowe o czym mogliśmy się przekonać podczas prezentacji.  Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu wydajnych końcówek mocy, najnowocześniejszego procesora DSP i wysokiej jakości komponentów. To, co dodatkowo stanowi o sile nowych głośników QSC, to rozbudowana inteligencja systemowa oraz intuicyjny interfejs użytkownika. L Class wyznacza również nowy standard łatwości użytkowania, ponieważ dowolny system tej serii można skonfigurować i wdrożyć z niezrównaną szybkością oraz niezawodnością, między innymi dzięki wbudowanemu interfejsowi Dante.

 

Systemy QSC LA108 i LA112 wyposażono w szereg nowinek technologicznych, jak choćby opatentowany falowód QSC LEAF czy system QSC AWARE umożliwiający inteligentną optymalizację pojedynczego modułu lub całego grona. Uczestnicy wydarzenia mogli także poznać zalety systemu podwieszania QSC RapidDeploy, który może obsłużyć jedna osoba.

Zestawy demo systemu L Class są dostępne do odsłuchów w firmie Aplauz po wcześniejszym umówieniu się i uzgodnieniu terminu. Osoby kontaktowe: Tomasz Trzebiatowski (tomasz.trzebiatowski@AplauzAudio.pl, tel. 606 216 350) oraz Jakub Dziedzicki (jakub.dziedzicki@AplauzAudio.pl, tel. 508 810 333).

Czytaj więcej: https://muzykaitechnologia.pl/qsc-l-class-aktywne-zestawy-glosnikowe/