W środę 15 listopada o godz. 11 w demo roomie firmy SoundTrade odbędzie się polska premiera najnowszych rozwiązań profesjonalnych od marki Turbosound! W ofercie brytyjskiego producenta nagłośnienia pojawiły się nowe elementy w ramach systemu Manchester, które mogą sprawić niemałe zamieszanie na rynku rentalowym. Starannie przemyślane technologie, zapewniające spójność brzmienia we wszystkich modelach w systemie, zapewniają ogromną moc przy zachowaniu klarownego brzmienia.

Gościem specjalnym będzie szef wsparcia produktów profesjonalnych David Cole, który z marką Turbosound związany jest od wielu lat. Zaprezentuje on możliwości dwóch nowych modułów liniowych: MV212 oraz MV210-HC, oraz nowszej generacji źródła typu point source. Prezentacja prowadzona będzie w języku angielskim.

Wraz z realizatorem Michałem Niezbeckim omówione zostaną praktyczne aspekty korzystania z systemu Manchester, takie jak rigging oraz ground stacking. Po prezentacji uczestnicy spotkania będą mieli możliwość odsłuchu skonfigurowanego systemu. Zapraszamy z własnymi utworami, a także z nagraniami wielośladowymi.

Kiedy?
Środa, 15 listopada 2023 r., godz. 11.00.

Gdzie?
SoundTrade, ul. Kineskopowa 1 (Celtic Park, budynek D), 05-500 Piaseczno https://goo.gl/maps/8ZVqYvmtBf4kEsi66

Wstęp bezpłatny po dokonaniu rejestracji pod adresem: https://forms.gle/q5YEhwzxaEjBcK4U7